HLS TÜNEL


Ana Sayfa \ ÜRÜNLERİMİZ \ HLS TÜNEL

TÜNEL TİPİ KOMBİNE ARAÇ YIKAMA MAKİNASI


GENEL ÖZELLİKLER ve STANDART TEÇHİZATLAR:

İşinizi geliştirmek ve rekabet gücünüzü artırmak için önemli yeniliklere sahip HLS TÜNEL size teknoloji, güvenilirlik ve maliyet konusunda en iyi çözümleri sunar. Bu sistem yıkama işlemini hızlandırmak, hata sürelerini kısaltmak ve bunu yaparken yıkama kalitesinden taviz vermemek üzere tasarlanmıştır.                                  

5 FIRÇALI YIKAMA GRUBU

Bütün yıkama işleminin en önemli parçası olan bu bölümde, fırçalar araç yüzeyinin her noktasını incelikle yıkayarak en ufak kir kalıntısını bile ortadan kaldırırlar. Fırçalar her çeşit aracın etrafını hassasiyetle sararak farklı şekil ve arılarda dahi etkinliklerini koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

KURUTMA BÖLÜMÜ ( WD )

Yüksek kaliteli yıkama sistemini ayırt eden son dokunuş, mükemmel kurulamadır. HLS TÜNEL en değişik kurulama ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek kurutma sistemleriyle donatılabilir. Standart kurutma grubu iki sabit yan kurutma fanı ve profili takip eden üst fandan oluşur. Kurutma sistemlerinin tasarımında HLS gürültü sorununu azaltmak için özen göstermiş ve gelişmiş teknolojinin yardımıyla kurutma kalitesi korunurken akustik etkinin azaltılması sağlanmıştır.

ROBOWASH ( İSTEĞE BAĞLI )

Araç, yıkama makinesine girmeden önce basınçlı su yüzeyden sert kiri temizler. Bu sayede araç yıkamaya hazır hale gelir ve yıkama esnasında aracın yüzeyinin çizilmesi ihtimali ortadan kalkar. Otomatik ön yıkamanın en büyük avantajı elle aracın yıkamaya hazırlanması ihtiyacını ortadan kaldırmasıdır. Ayrıca yüksek basınçlı su jetleri fırçaların ulaşamadığı noktaları da başarıyla yıkar.

ETEK YIKAMA FIRÇALARI ( İSTEĞE BAĞLI)

HLS TÜNEL yıkama sistemi, aracın etekleri veya tekerlekleri gibi genelde aracın kendinden daha kirli olan bölgeleri etkin olarak temizleyebilmek için özelleşmiş fırça gruplarıyla güçlendirilebilir. Bu sayede yıkama süresi kısaltılarak verimlilik artırılabilir 

GİYDİRME ( İSTEĞE BAĞLI )

Şık bir dış görünüm, müşterilerimizi sistemimizi kullanmaya davet emenin en iyi yoludur. HLS TÜNEL yıkama sisteminin dış görünümü sitemin yenilikçiliğini, teknolojik mükemmelliğini ve güvenirliliğini tamamlar. Görünüme olan katkısının yanı sıra cam ve alüminyum cam kaplamalar sistemin yan bölümlerden gelebilecek müdahalelerden de korunmasını sağlar. Yan kaplamanın tercih edilmemesi durumunda, yan bölümleri olası müdahalelerden korunması için kanvas giydirmeler tarafımızdan sağlanabilir             


TEKNİK ÖZELLİKLER:Yandex.Metrica